KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 5906424
nr 590 6424
Akvareller
2 st, 1 Einar Norelius (Skiss till Ernst Rolf revy), 1 st signerad Rohman
Utrop:
300 kr
Såld:
500 kr
måndag 13 juli 2009
kl 19:54:17
350 kr
450 kr